TODO: Difference between revisions
NikNikovsky (talk | contribs) m [5e7865fb77] Modified task |
NikNikovsky (talk | contribs) [3d3163811f] Added Rules checklist |
||
| Line 297: | Line 297: | ||
|Region | |Region | ||
|'''No''' | |'''No''' | ||
|} | |||
= Rules Checklist = | |||
{| class="wikitable" | |||
!Name | |||
!Type | |||
!Does it have it's own rules? | |||
!Link | |||
|- | |||
|[[Pebbleland]] | |||
|Region | |||
|No | |||
| | |||
|- | |||
|[[Folker]] | |||
|City | |||
|No | |||
| | |||
|- | |||
|[[Vallaet]] | |||
|Region | |||
|No | |||
| | |||
|- | |||
|[[Vallaet (City)|Vallaet]] | |||
|City | |||
|'''No''' | |||
| | |||
|- | |||
|[[Knaperland]] | |||
|Region | |||
|No | |||
| | |||
|- | |||
|[[Halvert]] | |||
|City | |||
|No | |||
| | |||
|- | |||
|[[New-Velho]] | |||
|City | |||
|No | |||
| | |||
|- | |||
|[[Knaperloo]] | |||
|City | |||
|No | |||
| | |||
|- | |||
|[[Dinglematch Peninsula]] | |||
|Peninsula (city?) | |||
|No | |||
| | |||
|- | |||
|[[Oriën]] | |||
|Region | |||
|'''No''' | |||
| | |||
|- | |||
|[[Hazzel]] | |||
|City | |||
|'''No''' | |||
| | |||
|- | |||
|[[Republic of Velho]] | |||
|Country | |||
|No | |||
| | |||
|- | |||
|[[Farler Island]] | |||
|Region | |||
|'''No''' | |||
| | |||
|- | |||
|[[Talshland]] | |||
|Region | |||
|'''No''' | |||
| | |||
|} | |} | ||