TODO: Difference between revisions
NikNikovsky (talk | contribs) m [e8f459c394] Added task |
NikNikovsky (talk | contribs) m [b844057331] Added flags and cities |
||
| Line 132: | Line 132: | ||
|[[Knaperloo]] | |[[Knaperloo]] | ||
|City | |City | ||
| | |Yes | ||
| | |[[File:Knaperloo.png|frameless]] | ||
|- | |- | ||
|[[Dinglematch Peninsula|<s>Dinglematch Peninsula</s>]] | |[[Dinglematch Peninsula|<s>Dinglematch Peninsula</s>]] | ||
| Line 147: | Line 147: | ||
|[[Hazzel]] | |[[Hazzel]] | ||
|City | |City | ||
|'''No''' | |||
| | |||
|- | |||
|[[Republic of Velho]] | |||
|City | |||
|'''No'''t yet | |||
| | |||
|- | |||
|[[Halvert Republic]] | |||
|City | |||
|Yes | |||
|[[File:The Halvert Republic Flag.png|frameless]] | |||
|- | |||
|[[Poshin Empire]] | |||
|Region | |||
|'''No''' | |'''No''' | ||
| | | | ||
|} | |} | ||