TODO: Difference between revisions
NikNikovsky (talk | contribs) m [0e35ced83c] Added tasks |
NikNikovsky (talk | contribs) m [ae3f3cd30f] Updated |
||
| Line 210: | Line 210: | ||
|- | |- | ||
|[[Farler Island]] | |[[Farler Island]] | ||
| | |Region | ||
|'''No''' | |'''No''' | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|[[Talshland]] | |[[Talshland]] | ||
| | |Region | ||
|'''No''' | |'''No''' | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|[[Belgeboos]] | |[[Belgeboos]] | ||
|''' | |City | ||
|'''No''' | |||
| | |||
|- | |||
|[[Follenberg]] | |||
|City | |||
|'''No''' | |'''No''' | ||
| | | | ||
| Line 294: | Line 299: | ||
|Region | |Region | ||
|Yes | |Yes | ||
|- | |||
|[[Follenberg]] | |||
|City | |||
|No | |||
|} | |} | ||
| Line 305: | Line 314: | ||
|[[Pebbleland]] | |[[Pebbleland]] | ||
|Region | |Region | ||
|No | |'''No''' | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|[[Folker]] | |[[Folker]] | ||
|City | |City | ||
|No | |'''No''' | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|[[Vallaet]] | |[[Vallaet]] | ||
|Region | |Region | ||
|No | |'''No''' | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Line 325: | Line 334: | ||
|[[Knaperland]] | |[[Knaperland]] | ||
|Region | |Region | ||
|No | |'''No''' | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|[[Halvert]] | |[[Halvert]] | ||
|City | |City | ||
|No | |'''No''' | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|[[New-Velho]] | |[[New-Velho]] | ||
|City | |City | ||
|No | |'''No''' | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|[[Knaperloo]] | |[[Knaperloo]] | ||
|City | |City | ||
|No | |'''No''' | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|[[Dinglematch Peninsula]] | |[[Dinglematch Peninsula]] | ||
|Peninsula (city?) | |Peninsula (city?) | ||
|No | |'''No''' | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Line 360: | Line 369: | ||
|[[Republic of Velho]] | |[[Republic of Velho]] | ||
|Country | |Country | ||
|No | |'''No''' | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Line 370: | Line 379: | ||
|[[Talshland]] | |[[Talshland]] | ||
|Region | |Region | ||
|'''No''' | |||
| | |||
|- | |||
|[[Follenberg]] | |||
|City | |||
|'''No''' | |'''No''' | ||
| | | | ||