TODO: Difference between revisions

m [86984a2382] Minor task updates
m [17de125b19] Added task
Line 116: Line 116:
|-
|-
|[[Yleinen tavaratalo]]
|[[Yleinen tavaratalo]]
|Fill in
|Up for grabs.
|-
|[[Ictus]]
|Fill in
|Fill in
|Up for grabs.
|Up for grabs.