TODO: Difference between revisions
NikNikovsky (talk | contribs) m [86984a2382] Minor task updates |
NikNikovsky (talk | contribs) m [17de125b19] Added task |
||
| Line 116: | Line 116: | ||
|- | |- | ||
|[[Yleinen tavaratalo]] | |[[Yleinen tavaratalo]] | ||
|Fill in | |||
|Up for grabs. | |||
|- | |||
|[[Ictus]] | |||
|Fill in | |Fill in | ||
|Up for grabs. | |Up for grabs. | ||