TODO: Difference between revisions
NikNikovsky (talk | contribs) m [94823dd928] Orien. |
NikNikovsky (talk | contribs) m [763ae655b6] Updated list |
||
| Line 106: | Line 106: | ||
|Add cities and/or regions | |Add cities and/or regions | ||
|Up for grabs/Minion | |Up for grabs/Minion | ||
|- | |||
|[[Valdi]] | |||
|Fill in | |||
|Up for grabs. | |||
|- | |||
|[[SuperSave]] | |||
|Fill in | |||
|Up for grabs. | |||
|- | |||
|[[Yleinen tavaratalo]] | |||
|Fill in | |||
|Up for grabs. | |||
|} | |} | ||