TODO: Difference between revisions

[9b0bf3ac7f] Modified To-do
m [354215790d] Updated TODO, Added Folker flag
Line 17: Line 17:
|[[Orïen]]
|[[Orïen]]
|Fill in
|Fill in
|Up for grabs!
|-
|[[Old-Velho]]
|Add minimap
|Up for grabs!
|-
|[[Dinglematch Peninsula]]
|Add more info
|Up for grabs!
|Up for grabs!
|-
|-
Line 123: Line 115:
|City
|City
|'''No'''
|'''No'''
|
|[[File:Folker (WIP).png|frameless]]
|-
|-
|<s>[[Vallaet]]</s>
|<s>[[Vallaet]]</s>