TODO: Difference between revisions
m Update TODO |
NikNikovsky (talk | contribs) [9b0bf3ac7f] Modified To-do |
||
| Line 14: | Line 14: | ||
|Fill in | |Fill in | ||
|Up for grabs! | |Up for grabs! | ||
|- | |- | ||
|[[Orïen]] | |[[Orïen]] | ||
|Fill in | |Fill in | ||
|Up for grabs! | |Up for grabs! | ||
|- | |- | ||
|[[Old-Velho]] | |[[Old-Velho]] | ||
| Line 34: | Line 26: | ||
|Add more info | |Add more info | ||
|Up for grabs! | |Up for grabs! | ||
|- | |- | ||
|[[VelHal Possiden]] | |[[VelHal Possiden]] | ||
| Line 115: | Line 103: | ||
|Up for grabs! | |Up for grabs! | ||
|- | |- | ||
| | |[[Belgeboos]] | ||
| | |Fill in | ||
| | |Up for grabs! | ||
|} | |} | ||
| Line 204: | Line 192: | ||
|[[Talshland]] | |[[Talshland]] | ||
|'''Region''' | |'''Region''' | ||
|'''No''' | |||
| | |||
|- | |||
|[[Belgeboos]] | |||
|'''City''' | |||
|'''No''' | |'''No''' | ||
| | | | ||