TODO: Difference between revisions
NikNikovsky (talk | contribs) m [17de125b19] Added task |
NikNikovsky (talk | contribs) m [0e35ced83c] Added tasks |
||
| Line 120: | Line 120: | ||
|- | |- | ||
|[[Ictus]] | |[[Ictus]] | ||
|Fill in | |||
|Up for grabs. | |||
|- | |||
|[[Farlers Erdöl]] | |||
|Fill in | |||
|Up for grabs. | |||
|- | |||
|[[Follenberg]] | |||
|Fill in | |Fill in | ||
|Up for grabs. | |Up for grabs. | ||