TODO: Difference between revisions

m [17de125b19] Added task
m [0e35ced83c] Added tasks
Line 120: Line 120:
|-
|-
|[[Ictus]]
|[[Ictus]]
|Fill in
|Up for grabs.
|-
|[[Farlers Erdöl]]
|Fill in
|Up for grabs.
|-
|[[Follenberg]]
|Fill in
|Fill in
|Up for grabs.
|Up for grabs.